cukatos facebook  
 
       
 

KEPYKLA

Mes esame Cukatų kepykla, įsikūrusi Vilniaus senamiestyje, Trakų g. 16 (parduotuvė)
ir Vingrių g. 23 (kepykla).

Cukatos – tai vaisiaus kvapas ir skonis, sutelktas ir išsaugotas gabalėlyje cukruoto malonumo. Kitaip sakant, tai cukruje virtų ir išdžiovintų vaisių, dažniausiai citrusinių, gabaliukai arba žievelės. Jos yra nepakeičiamas natūralus prieskonis mūsų kepiniuose, subtilus delikatesas bei receptų įkvėpimo šaltinis.

Mūsų noras ir tikslas yra kepti paprastą naminę duoną, tortus ir pyragus naudojant tik natūralius produktus, įdėti ten daug jaukumo bei gražių linkėjimų ir dalintis su Jumis. Juk duonai ar pyragui iškepti visai nereikia Nilo upės ilgio ingredientų sąrašo. Užtenka puodelio miltų,kelių šaukštų vandens, žiupsnelio druskos bei meilės, ir štai turime duoną!


 
 

Mes nenaudojame dirbtinių priedų ir konservantų, konservantai pas mus – druska ir cukrus. Kaip mėgstama sakyti, mažiau yra daugiau. Ir Cukatos tuo šventai tiki :}

Be abejonės, toks kelias siekiant natūralumo ir tikro šviežumo ‚valgo‘ daugiau laiko ir pastangų, reikalauja sudėtingesnių rankų darbo gamybos procesų, tačiau mes įsitikinę kad tai, ką kepame ir siūlome Jums, yra verta kiekvieno žingsnio, kiekvienos sekundės.

Labai kviečiame paragauti ir pasidalinti, ką manote apie mūsų duonas, pyragus ir tortus :} Ar jaučiate skirtumą?

Lauksime Jūsų Cukatose!

P.S. Jei jautiesi pasimetęs gyvenime, tai tik dėl to, kad šiandien dar nevalgei torto . Visa kita – niekai.

Cukatos